0 Кошик
Вибране
Порівняння

Гарантія

Згідно із законом, гарантійні зобов'язання кожної фірми перед покупцем її товарів або послуг є обов'язковою умовою її роботи. Але як та чи інша фірма ставиться до подібних зобов'язаннях? Наскільки швидко, не обтяжуючи покупця нікому не потрібними витратами часу і нервів здійснює вона гарантійне обслуговування, якщо раптом в ньому виникла необхідність? Наскільки тривалий термін гарантії вона може надати на свої товари і послуги?

Компанія Prostavochka відноситься до гарантійних зобов'язань вкрай серйозно, розуміючи, що це - значна частина репутації фірми, напрацьовувати по крупицях і роками. І яка може впасти в один момент через недостатню увагу до проблем всього-лише одного клієнта. Ми впевнені, що проставки, зроблені нами для Вас, при правильній установці прослужать вірою і правдою багато років, радуючи своїми перевагами. І навіть після закінчення гарантійного терміну наші автопроставкі будуть радувати Вас виконанням своїх функцій.

Гарантія діє 365 днів на всі проставки.

Тобто ви, протягом року, можете зв'язатися з нами по проблемі і ми вирішимо її в індивідуальному порядку в найкоротші терміни.

Переглянути всі