0 Кошик
Вибране
Порівняння

Повернення

Повернення / обмін

Автомобільні товари завжди були товарами підвищеної складності - для правильного підбору необхідно вказати марку, модель, рік виробництва. Але не завжди дефект можна виявити при отриманні товару на відділенні компанії «Нова пошта» або питання можуть виникнути після закінчення 14 днів, визначених законодавством. У таких випадках ми завжди намагаємося йти на зустріч покупцям.

Ви можете повернути товар протягом 30 днів після здійснення покупки.

Щоб повернення відбулося без проблем вам необхідно:

  • Щоб товар не був у експлуатації і не було слідів монтажу товару;
  • Зберегти заводську упаковку - НЕ рвіть її, не викидайте, що не відрізайте частини виробів;
  • Зберегти всі папери які йдуть разом з товаром - етикетка, опис, інструкція;
  • При поверненні товару не обклеювати його скотчем - він може пошкодити упаковку і залишити сліди на товар;

Порядок повернення товару

Для повернення / обміну товару:

  1. Повідомити на email: prostavochka@gmail.com, або менеджерам за телефонами (097) 277 38 87, (050) 277 38 87, (093) 511 38 87 про існуючий повернення / обміні - необхідно обміняти, повернути такий-то товар, купували - дата і ваш телефон. Якщо проставки не підійшли на автомобіль, необхідно відправити фото на наявні у вас контакти (e-mail, вайбер або телеграм).
  2. Після підтвердження менеджера про повернення-обмін товару для жителів Києва: передати товар співробітнику магазину за адресою: м Київ, вул. Василя Верховинця 10, офіс 429, магазин Prostavochka - пн-пт з 9.00 до 18.00. Перед приїздом попередньо передзвонити. Для покупців з інших регіонів України: Ви можете прийти на відділення Нова Пошта, повідомити номер накладної по якій отримували товар і оформити повернення.
  3. Надіслати товар компанією «Нова пошта» до Києва, відділення №309, на ім'я одержувача: Терехов Олександр, тел. (067) 548-7837. Після обов'язково зателефонувати - повідомити менеджеру номер декларації і карту куди повертати гроші, або написати на пошту - prostavochka@gmail.com

Умови повернення

Згідно із законом "Про захист прав споживачів" покупець доставляє товар покупцеві, або оплачує доставку товару продавцеві за свій рахунок. Крім випадків заводського шлюбу або невідповідності товару замовленням клієнта.

Не допускається наклейка скотча і псування упаковки товару. Такий товар поверненню не підлягає і не буде забиратися в відділенні Нової пошти. Якщо ви не сплатили доставку - ми знову ж таки не зможемо забрати товар. Так само ми не зможемо забрати товар якщо ви відправили його післяплатою.

Як тільки ми отримуємо товар і перевіряємо його цілісність і комплектність - відразу ж повертаємо гроші вам на карту.

Компанія Prostavochka продає тільки якісний товар власного виробництва. При вірно зазначених марки, моделі, року і модифікації автомобіля - 100% гарантія відповідності товару.

Переглянути всі